czwartek, 10 września 2015

Witam,

dzisiaj przedstawiam Wam wizytownik, efekt mojej ostatniej pracy. Jest on prezentem dla mojego chłopaka. Jak widzicie nie ma żadnych spękań, ale jest  zrobiony metodą Decoupage. Z wierzchu i z tyłu nakleiłam na niego motyw wycięty z serwetki, a boki pomalowałam niebieską farba akrylową. Całość pokryta jest lakierem wodoodpornym, dzięki czemu, poza odpornością na wodę, delikatnie błyszczy się. Niedługo pokaże skutki mojego wyjazdu do babci :)

Miłego dnia

Zofia

11:04, slonecznepodarunki
Link Komentarze (1) »
czwartek, 13 sierpnia 2015

              

Dobry wieczór wszystkim,

obiecałam dzisiaj wstawić zdjęcia wazonu, który ostatnio ozdobiłam. Sam wazon ma ciekawy i nietypowy kształt. Kolor miał początkowy żółty, a teraz .... Pojawiła się na nim łąka. Została namalowana farbami akrylowymi. Ciężko było, ale warto... Każdemu kto widział podoba się. Mam nadzieję, że Wam też się spodoba... Dodatkowo wazon został zabezpieczony lakierem wodoodpornym.

Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru

Zofia

20:29, slonecznepodarunki , Wazoniki
Link Dodaj komentarz »
środa, 12 sierpnia 2015

Dobry wieczór,

chciałabym zacząć od przeprosin i podziękowań dla każdego, kto zaglądał na mojego bloga ( stworzonego przez mojego kochanego chłopaka, którego też bardzo bardzo przepraszam). Zaniedbałam trochę bardzo Słoneczne Podarunki. Postaram się od dzisiaj regularnie pisać, w innym stylu niż wcześniej. Jutro wstawię zdjęcia mojego nowego pomysłu na wazon. Zapraszam do obejrzenia.

Przepraszam i życzę wszystkim dobrej nocy

Zofia

22:31, slonecznepodarunki
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 15 grudnia 2014

 

Każde z pudełek zostało wykonane techniką decoupage. Ozdobione są motywem różanym, bardzo eleganckie. Spękania zostały wypełnione złotą porporiną (proszkiem). Zabezpieczone lakierem wodoodpornym. 

poniedziałek, 23 grudnia 2013

 

Styropianowa bombka zdobiona techniką decoupage z aniołkami oraz złotymi spękaniami. Średnica: 78 mm

14:01, slonecznepodarunki , Bombki
Link Dodaj komentarz »
środa, 21 sierpnia 2013

Drewniana herbaciarka ze wzorem róż koloru herbacianego, ozdobiona techniką Decoupage, ze złotymi spękaniami, zabezpieczona lakierem wodoodpornym.

Drewniana bransoletka cieniowana, w kolorach złota i białego, z delikatnym złotymi kwiatuszkami oraz złotymi spękaniami.

Drewniana bransoletka w kolorze indygo, błękitu, ozdobiona złotym reliefem i złotymi spękaniami.

Drewniane podkładki ze wzorem herbacianych róż, ozdobione techniką Decoupage, ze złotymi spękaniami, zabezpieczone lakierem wodoodpornym.

 

Drewniane podkładki ze wzorem maków, ozdobione technika Decoupage, ze złotymi spękaniami, zabezpieczone lakierem wodoodpornym.

 
1 , 2 , 3 , 4
STRONA GŁÓWNA


Wyróżnenie Liebster BlogMoja strona na Facebooku

W większości prace prezentowane na moim blogu są dostępne do kupienia.

Jeżeli któraś z prac spodobała Ci się i chciałbyś lub chciała ją mieć, proszę o kontakt ze mną.

Wszystkie umieszczone na blogu opisy, teksty, zdjęcia i prace są mojego autorstwa i przeze mnie wykonane. Proszę i nie zezwalam na kopiowanie i wykorzystywanie moich zdjęć, tekstów i prac bez mojej zgody.