środa, 21 sierpnia 2013

Drewniana herbaciarka ze wzorem róż koloru herbacianego, ozdobiona techniką Decoupage, ze złotymi spękaniami, zabezpieczona lakierem wodoodpornym.

Drewniana bransoletka cieniowana, w kolorach złota i białego, z delikatnym złotymi kwiatuszkami oraz złotymi spękaniami.

Drewniana bransoletka w kolorze indygo, błękitu, ozdobiona złotym reliefem i złotymi spękaniami.

Drewniane podkładki ze wzorem herbacianych róż, ozdobione techniką Decoupage, ze złotymi spękaniami, zabezpieczone lakierem wodoodpornym.

 

Drewniane podkładki ze wzorem maków, ozdobione technika Decoupage, ze złotymi spękaniami, zabezpieczone lakierem wodoodpornym.

Obrazek z rozmarynem na drewnianej podkładce o wymiarach: 16x16 cm, wykonany metodą Decoupage z delikatnymi, niebieskimi spękaniami, które sprawiają że wygląda jak z porcelany.

 

Kawowe podkładki pod filiżankę ze smaczną kawą, wykonane z drewna, ze wzorem ziaren kawy, napisem oraz złotymi spękaniami, ozdobione techniką Decoupage.

Kwieciste jajko wykonane ze styropianu, ozdobione metodą Decoupage, z wiosennym wzorem i złotymi spękaniami. 

Mlecznobiały wazon z delikatnym różanym wzorem, zabezpieczony lakierem wodoodpornym.

STRONA GŁÓWNA


Wyróżnenie Liebster BlogMoja strona na Facebooku

W większości prace prezentowane na moim blogu są dostępne do kupienia.

Jeżeli któraś z prac spodobała Ci się i chciałbyś lub chciała ją mieć, proszę o kontakt ze mną.

Wszystkie umieszczone na blogu opisy, teksty, zdjęcia i prace są mojego autorstwa i przeze mnie wykonane. Proszę i nie zezwalam na kopiowanie i wykorzystywanie moich zdjęć, tekstów i prac bez mojej zgody.